دانلود انسکیپ 3.0

دانلود انسکیپ 3.0

 

Enscape 3.0 امکان طراحی بصری را برای شما فراهم می کند. تعمیرات اساسی UI روند طراحی را افزایش می دهد و به شما روشی طبیعی تر برای ایجاد تفاسیر در زمان واقعی و تجربیات غوطه وری می بخشد. سایر ویژگی ها مانند دارایی های محلی ، مدیریت بارگذاری و ارائه دسته ای برای Vectorworks به تجربه پیشرفته طراحی می افزایند.

تعمیرات اساسی UI

تجدید نظر در طراحی ، تجربه بهتری در زمان واقعی ارائه می دهد. ظاهر تازه سازگاری سبک و روشی شهودی تر برای پیمایش در داخل محصول و تعامل با آن را به ارمغان می آورد.

دارایی های محلی

با دارایی های محلی جدید ، تجربه منطقی تری در طراحی های خود ایجاد کنید. ساختمانها ، وسایل نقلیه و پوشش گیاهی (و موارد دیگر!) را که برای مناطق خاصی در سراسر جهان متمایز هستند ، اضافه کنید.

رندر دسته ای برای Vectorworksدانلود اینسکیپ 3.0دانلود اینسکیپ 3.0دانلود اینسکیپ 3.0

کاربران وکتور ورک هم اکنون می توانند از این ویژگی محبوب Enscape لذت ببرند و از ابزار مدلسازی ساختمان مورد نظر خود برای ارائه همزمان مجموعه ای از تصاویر استفاده کنند.

مزایای Enscape 3.0

ویژگی های جدید گردش کار طراحی شما را تقویت می کند. داشتن یک ابزار طراحی بصری ، زمان صرف شده در تولید را کاهش می دهد و به شما امکان می دهد روی طراحی و ایجاد تمرکز کنید.

تعمیرات اساسی UIدانلود انسکیپ 3.0دانلود انسکیپ 3.0دانلود انسکیپ 3.0دانلود انسکیپ 3.0

  • با مدیریت تنظیمات بصری پیشرفته ، به راحتی حرکت کنید
  • با جابجایی عملکرد نوار ابزار از گردش کار منسجم تری بهره مند شوید

دارایی های محلی

  • با انعکاس اصالت در طرح ها ، فرهنگ های مختلف را جشن بگیرید
  • با دارایی مناسب صحنه ها را به واقعیت نزدیک کنید

رندرهای دسته ای برای Vectorworks

  • با ارائه همزمان چندین تصویر در وقت صرفه جویی کنید
  • با کاهش زمان ارائه ، بودجه پروژه را بهینه کنید

گردش کار بصری تر با Enscape 3.0

از زمان راه اندازی نسخه 1.0 در سال 2015 ، ما بی وقفه تلاش کرده ایم تا یک ابزار رندر در زمان واقعی ارائه دهیم که به شما کمک می کند کارآمد کار کنید و بهترین کار خود را تولید کنید. و اکنون ، با انتشار Enscape 3.0 ، هنگام معرفی یک رابط کاربری جدید و بهبود یافته برای روند کار بصری ، یک مرحله مهم بدست آمده است.

اما این نسخه فراتر از ارائه یک رابط کاربری جدید براق و گردش کار هوشمند است – ما در حال حاضر به آینده فکر می کنیم. برای آماده شدن برای آینده و ویژگی ها و قابلیت های جدیدی که در پی خواهد آمد (آه ، بله ، ما هنوز چیزهای بسیار خوبی در پیش رو داریم!) ، باید اطمینان حاصل کنیم که محصول می تواند به ارائه یک تجربه کاربر ثابت و نتایج باورنکردنی ادامه دهد. رئیس توسعه محصول ، یواخیم هیرش ، بیشتر توضیح می دهد:

ما در سال های اخیر تعداد قابل توجهی از ویژگی های جدید را به Enscape اضافه کرده ایم. هنگام برداشتن یک گام به عقب و بررسی محصول و روند کار در اوایل سال 2020 ، متوجه شدیم که فرصت هایی برای بهبود وجود دارد. یکی از نقاط قوت ما همیشه استفاده ساده و رابط کاربری بصری ما بوده است که همچنان تمرکز برای آینده است. بنابراین ما تصمیم گرفتیم که زمان طراحی مجدد رابط کاربری فرا رسیده است ، که می تواند دریچه ای برای تجربه کاربری بهتر امروز و یک ابزار رندر قدرتمندتر و توانمندتر در آینده باشد.

–  یواخیم هیرش ، رئیس توسعه محصول ، Enscape

 

بهبود تجربه محصول

طراحی مجدد Enscape 3.0 بیش از یک سال است که با تمرکز تیم بر ایجاد ثبات و ایجاد گردش کار بهتر برای کاربران ما در حال انجام است. با در نظر گرفتن بازخورد مشتری ، ما همه جنبه های محصول را امتحان کرده ایم تا ببینیم کجا می توان پیشرفت هایی انجام داد.

با 3.0 ، تمرکز ما بر روی رابط کاربر و به طور کلی تجربه کاربر است. ما زمان زیادی را صرف بازسازی ساختار اطلاعات و موقعیت مکانی چندین ویژگی کردیم. همراه با تنظیمات طراحی ، اکنون کاربران Enscape با تعاملات ساده تر و گردش کار طراحی بهتر بهتر فراهم شده اند.

– Dorothea von Zedlitz ، توسعه دهنده نرم افزار ، Enscape

 

تعمیرات اساسی UI تعدادی تغییر و بهبود در نحوه استفاده و تجربه Enscape ایجاد می کند ، از جمله:

  • تنظیم گردش تصویری مدیریت گردش کار
  • تغییر مکان توابع از نوار ابزار افزونه به نوار ابزار ارائه دهنده
  • ساختار جدیدی برای نمایش اطلاعات در ارائه دهنده
  • نمای جدید جدول زمانی ویدئو و تغییر در فریم های کلیدی ویدئو: V = ویرایشگر ویدئو و K = صفحه کلید.

این ابزار UI مشهور به عنوان ابزاری برای تجسم است که می تواند بدون دانش تخصصی قبلی مورد استفاده قرار گیرد ، استفاده از Enscape را ساده تر می کند. اکنون می توانید زمان بیشتری را به آزمایش ، طراحی و ایجاد آن لحظات WOW برای مشتریان خود اختصاص دهید.

با 3.0 ، به یک نقطه عطف مهم رسیده است. اما این موضوع اونجا تموم نمیشه. در همکاری نزدیک با کاربران و توسعه دهندگان ، به طور مداوم به دنبال پیشرفت هایی خواهیم بود که زمینه را برای تجربه بهتر کاربران خود فراهم کند.

Enscape 3.0 Dawn

معرفی رابط کاربری جدید Enscape

با نسخه های قبلی Enscape ، برخی از ویژگی ها مستقیماً از طریق خود نرم افزار طراحی قابل دسترسی بودند. برای کمک به بهبود گردش کار در ارائه ، ما برای دسترسی سریعتر – ویژگی های صادرات ، ویرایشگر ویدئو ، VR و تنظیمات تصویری ، چند ویژگی متداول را به پنجره ارائه Enscape منتقل کرده ایم. علاوه بر این ، اکنون می توانید مستقیماً از پنجره رندر با 3.0 نمایش ایجاد کنید.

 

visual_settings in Enscape 3.0Visual Settings

Collaborative Annotation in Enscape 3.0Collaborative Annotation

view_mangement_nView Management

 

چه چیز دیگری در Enscape 3.0 جدید است؟دانلود انسکیپ 3.0دانلود انسکیپ 3.0دانلود انسکیپ 3.0دانلود انسکیپ 3.0دانلود انسکیپ 3.0دانلود اینسکیپ 3.0دانلود اینسکیپ 3.0دانلود اینسکیپ 3.0دانلود اینسکیپ 3.0

دارایی های محلی

هنرمندان تجسمی سه بعدی ما برای الهام بخشیدن به جهان (اینترنت ، از آنجا که در حال حاضر مسافرت واقعی اتفاق نمی افتد) اینترنت است و 333 دارایی جدید ایجاد کرده اند که بر دارایی های خاص یا خاص مناطق محلی تمرکز دارند. اینها شامل وسایل نقلیه ، اشیا، و گونه های مختلف درختان و درختچه ها هستند تا به شما کمک کنند تجربیات منطقه ای معتبرتر را در طراحی های خود ایجاد کنید.دانلود انسکیپ 3.0دانلود انسکیپ 3.0دانلود انسکیپ 3.0دانلود انسکیپ 3.0دانلود انسکیپ 3.0

در حال حاضر در مجموع 2470 دارایی وجود دارد که شما مستقیماً وارد پروژه های خود می شوید – از طیف گسترده ای از گیاهان ، افراد ، مبلمان ، وسایل نقلیه ، روشنایی و حتی وسایل خیابانی برای ارتقا enhance سطح واقع گرایی پروژه خود ، یکی را انتخاب کنید. و فراموش نکنید که به لطف کتابخانه دارایی های سفارشی که با Enscape 2.9 معرفی شده است ، می توانید دارایی های خود را از قبل وارد کنید.

CaliforniaPlantsAssets

 

بهبود ویرایشگر ویدئودانلود اینسکیپ 3.0دانلود اینسکیپ 3.0دانلود اینسکیپ 3.0دانلود اینسکیپ 3.0دانلود اینسکیپ 3.0دانلود اینسکیپ 3.0دانلود اینسکیپ 3.0دانلود اینسکیپ 3.0

ویرایشگر ویدیو جریان کاری جدیدی دارد. اکنون ، تمام جنبه های فرآیند ایجاد ویدیو ، بدون نیاز به غواصی در زیر منوها ، به وضوح برای کاربران قابل مشاهده است. همچنین برای ایجاد و ویرایش سریعتر و آسانتر فیلم ، نمای تایم لاین جدیدی وجود دارد.

ویرایشگر از طریق کلید میانبر “V” قابل دسترسی است و می توان با فشار دادن “K” یا از طریق دکمه های جدید “+” در جدول زمانی ، فریم های کلیدی را اضافه کرد. کاربران دارای دید و کنترل بهتری نسبت به زمان روز ، نقطه کانونی دوربین و میدان دید هستند که همه آنها هنوز در مسیر دوربین نشان داده می شوند اما هم اکنون می توان آنها را از طریق جدول زمانی خود برای افزایش قابلیت استفاده مشاهده کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه استفاده از ویرایشگر فیلم جدید ، به این پست وبلاگ از Dan Stine: A Guide to Creation Video in Enscape مراجعه کنید.

video_editor in Enscape 3.0

 

رندر دسته ای برای Vectorworksاینسکیپاینسکیپاینسکیپاینسکیپاینسکیپاینسکیپاینسکیپاینسکیپاینسکیپاینسکیپاینسکیپ

کاربران وکتور ورک هم اکنون می توانند مجموعه ای از تصاویر را به صورت دسته ای رندر کنند و به آنها امکان می دهد چندین تصویر را یکجا رندر کنند و به طور قابل توجهی سرعت ارائه را تسریع کنند.

بارگیری سریعتر برای بافتهااینسکیپاینسکیپاینسکیپاینسکیپاینسکیپاینسکیپاینسکیپاینسکیپاینسکیپاینسکیپاینسکیپاینسکیپاینسکیپاینسکیپ

اکنون Enscape از بارگیری همزمان تصاویر بافت (که در مواد استفاده می شود) پشتیبانی می کند ، که منجر به بارگذاری قابل توجهی سریعتر می شود.

تنظیم ایستگاه از پیش تنظیم شده متصل به نماهای سه بعدی

قبلاً از پیش تنظیمات تصویری ، از جمله مه ، ابر یا تنظیمات روشنایی ، فقط هنگام انجام رندرهای دسته ای استفاده می شد. اکنون ، هنگام جابجایی بین نماها ، تنظیمات بصری در زمان واقعی اعمال می شوند.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

جستجو در سایت

درحال بارگذاری ...
error: تمامی حقوق مادی و معنوی این محتوا متعلق به رویای آکادمی مهرازی و نماینده آن هوش معماری می باشد. در صورت تمایل به اشتراک گذاشتن این محتوا لطفا فقط لینک صفحه را به اشتراک بگذارید.