دانلود تویین موشن 2021.1 نسخه کامل | Twinmotion 2021.1

Twinmotion یک نرم افزار مصور سازی است که امکان ایجاد سریع مدل دیجیتالی از پروژه‌های سه بعدی شما را فراهم خواهد کرد. این نرم افزار نتیجه یک رابطه بلند مدت میان توسعه دهندگان نرم افزار و شرکت های معماری بین المللی است. Twinmotion امکان اضافه کردن، حذف کردن، افزودن رنگ، قاب، اضافه کردن تزئینات، نور و دیگر تغییرات پروژه های شما را فراهم می کند. تمامی موارد گفته شده در یک محیط سه بعدی تعاملی و به لطف ابزارهای اختصاصی آن انجام خواهد گرفت. شما می توانید با استفاده از این نرم افزار خلاقیت و احساسات خود را به خوبی ابراز کرده و مصور سازی کنید.

تووین موشنتووین موشنتووین موشنتووین موشنتووین موشنتووین موشنتووین موشنتووین موشنتووین موشنتووین موشنتووین موشنتووین موشندانلود تویین موشن 2021.1دانلود تویین موشن 2021.1دانلود تویین موشن 2021.1دانلود تویین موشن 2021.1

در استفاده از Twinmotion شما می توانید بلافاصله پس از شروع ایجاد مدل Twinmotion، فوراً از آن تصویر و فیلم تولید کنید. این نرم افزار وسیله ای متناسب با تمامی نیازهای روزانه صنعت معماری و طراحی داخلی است. این نرم افزار به نیازهای صنعت معماری و به طور کلی ساخت و ساز، طرح ریزی شهری و پروژه های معماری چشم انداز، تقدیم شده است. همچنین Twinmotion دارای یک رابط کاربری فوق العاده آسان و شهودی است. این نرم افزار برای انواع فایل های مورد استفاده در دنیای معماری توسعه داده شده است و با انواع فایل های استاندارد مانند FBX, DWG, DAE و نیز با فایل های نرم افزارهای SketchUp و Cinema4D و Archicad سازگار است.

دانلود تویین موشن 2021دانلود تویین موشن 2021دانلود تویین موشن 2021دانلود تویین موشن 2021دانلود تویین موشن 2021

امکانات و ویژگی‌های نرم افزار Twinmotion:

– ایجاد سریع مدل دیجیتالی از پروژه های سه بعدی شما

– نتیجه یک رابطه بلند مدت میان توسعه دهندگان نرم افزار و شرکت های معماری بین المللی

– امکان اضافه کردن، حذف کردن، افزودن رنگ، قاب، اضافه کردن تزئینات، نور و دیگر تغییرات پروژه های شما

– تولید فوری تصویر و فیلم از مدل Twinmotion ایجاد شده

– وسیله ای متناسب با تمامی نیازهای روزانه صنعت معماری و طراحی داخلی

– دارای یک رابط کاربری فوق العاده اسان و شهودی تویین موشنتویین موشنتویین موشن تویین موشنتویین موشنتویین موشن

– سازگاری با انواع فایل های استاندارد مانند FBX, DWG, DAE و نیز با فایل های نرم افزارهای SketchUp و Cinema4D

 

مگا اسکن در کتابخانه Twinmotion

 • ما مجموعه های دارایی سه بعدی Quixel Megascans و Surface را در کتابخانه دارایی Twinmotion ادغام کرده ایم. دارایی ها روی ابر ذخیره می شوند تا زمانی که برای استفاده به صورت محلی بارگیری شوند.
توجه و محدودیت ها:
 • حد اندازه بافت 2K است.

لینک مستقیم Datasmith

 • ما برای قابلیت جایگزینی افزونه های Twinmotion Direct Link پشتیبانی از قابلیت Direct Link Datasmith اضافه کرده ایم. این امکان را فراهم می کند تا چندین پرونده به طور همزمان همگام سازی شوند. در این نسخه ، این پشتیبانی برای Revit اضافه شده است.
توجه و محدودیت ها:
 • در حال حاضر جدول جایگزینی وجود ندارد.
 • پرونده Revit باید به صورت دستی با Twinmotion پیوند داده شود.

ابر ارائه دهنده (دسترسی زود هنگام)

 • یک سرویس مبتنی بر cloud جدید کاربر نهایی Twinmotion را قادر می سازد تا پروژه ها را با استفاده از Twinmotion Presenter که روی نمونه Cloud GPU اجرا می شود به اشتراک بگذارد. این ویژگی به طور انحصاری برای مجوزهای تجاری کامل در دسترس است.
توجه و محدودیت ها:
 • حداکثر حجم پرونده 2 گیگابایت است.
 • در ماههای آینده برای نسخه های آزمایشی و آزمایشی در دسترس خواهد بود.
 • حداکثر تعداد کاربران دسترسی به یک فایل مشترک 100 نفر است.

مرحله بندی در ارائه دهنده

 • اکنون امکان افزودن مرحله به مرحله در پرونده های ارائه دهنده وجود دارد. مرحله بندی را می توان از هر موقعیت دوربین بازی کرد.

بهبودهای نورپردازی

 • ما در نورپردازی پیش فرض ، حداقل و حداکثر تعدادی تغییر ایجاد کرده ایم. این شامل خورشید ، ماه ، چراغ های مصنوعی ، ذرات ، نئون های خودرو ، چراغ های خیابان و مواد گسیل کننده است. تنظیمات نوردهی خودکار و بلوم تنظیم شده است و انتقال نرمتری بین روشنایی روز و شب ایجاد می کند.

 Asset های جدید

 • ما 140 دارایی جدید به کتابخانه دارایی Twinmotion اضافه کرده ایم ، از جمله 20 درخت جدید ژاپنی و آمریکایی ، 60 دارایی مبلمان برای جمعیت سالن های ورزشی و مناطق تمرینی خیابانی و 60 انسان جدید آماده.

نقشه های ارتفاع

 • توانایی افزودن نقشه ارتفاع به مواد استاندارد را علاوه بر نقشه معمولی ، اضافه شده.

سبک های غیر واقعی ارائه

 • منو جدیدی به حالت تمام صفحه و Presenter اضافه کرده ایم که به شما امکان می دهد به راحتی و به راحتی بین سبک های مختلف رندر جابجا شوید: خط پنهان ، خط پنهان ، مدل چوب ، مدل فلزی ، مدل سفید (رندر رس) و مواد پیش فرض.

رنگ روی گیاهان

 • ما توانایی تغییر رنگ کلی تنه و برگهای گیاهان را اضافه شده.

عملکرد بهبود یافته

 • ما تغییرات اساسی ایجاد کرده ایم که FPS را افزایش داده و اندازه پروژه را کاهش داده است.
 • ما توانایی نشانک گذاری دارایی های مورد علاقه شما را از کتابخانه اضافه کرده ایم.

عملکرد VR را بهینه کنید (پانل اولویت)

 • هنگامی که “بهینه سازی کیفیت VR” علامت گذاری می شود ، کیفیت به طور خودکار در VR کاهش می یابد تا عملکرد ارائه بهتر شود.
 •  

سیستم مورد نیاز

System Requirements
CPU
Intel Core i7 or equivalent
Disk space
20 GB for Windows
Memory (RAM)
8 – 16 GB
Operating System(s)
Windows 10/64 bits
Additional Info
Graphics Cards
Windows 4 GB – compatible with DirectX 11

پس از استخراج تمامی فایل های فشرده میتوانید از فایل exe برای به اجرا درآوردن تویین موشن اقدام فرمایید. این فایل هیچگونه کرک یا کد نیاز ندارد.

 

لینک دانلود

 

Twinmotion 2021.1 x64

دانلود تویین موشن 2021.1 از سرور ترینبیت

دانلود بخش 1 – 3 گیگابایت

دانلود بخش 2 – 3 گیگابایت

دانلود بخش 3 – 3 گیگابایت

دانلود بخش 4 – 3 گیگابایت

دانلود بخش 5 – 3 گیگابایت

دانلود بخش 6 – 0.99 گیگابایت

 

لینک دانلود پلاگینها

دانلود پلاگین Twinmotion برای Archicad

Windows | Mac OS

دانلود پلاگین Twinmotion برای Revit

      Windows

دانلود پلاگین Twinmotion برای Datasmith Revit

      Windows

دانلود پلاگین Twinmotion برای Sketchup Pro

Windows | Mac OS

دانلود پلاگین Twinmotion برای Rhino

Windows | Mac OS

دانلود پلاگین Twinmotion برای Rikcad

     Windows

قابلیت های جدید تویین موشن 2021

Twinmotion 2021.1 امکانات جدید قدرتمندی را برای ایجاد ، توسعه و ارائه تجسم شما فراهم می کند ، جایگاه خود را به عنوان یک جز essential اساسی از کل خط لوله Archviz از اولین مفهوم تا تجربه فوتورالیستی پیشرفته تقویت می کند و به عنوان یک عضو کاملاً متصل به اکوسیستم Epic Games است. علاوه بر این ، با این نسخه ، ما تلاش های خود را برای افزایش ویژگی های موجود و گردش کار در پاسخ به بازخورد مشتری ادامه می دهیم.

ویژگی های کلیدی جدید

پل به Unreal Engine

با یک افزونه جدید برای Unreal Engine ، تجسمات خود را به سطح بعدی برسانید که به شما امکان می دهد پروژه های Twinmotion را به Unreal Editor وارد کنید. با استفاده از این خط لوله گسترده ، یک معمار می تواند ایده های اولیه مفهومی – مانند نشان دادن بصری نوع مواد ، نور ، زمینه و سایر عناصر پروژه – را در Twinmotion برقرار کند ، و سپس پروژه را برای اصلاح بیشتر در موتور Unreal به یک متخصص تجسم منتقل کند ، از جمله نورپردازی دقیق و سناریوهای متریال ، خروجی های تجسم با کیفیت بالاتر ، انیمیشن ها و سایر رفتارهای پیشرفته.

 

 

همان پروژه ارائه شده در Twinmotion (چپ) و وارد موتور Unreal (راست) همراه با دارایی ها ، مواد ، سلسله مراتب لایه و روشنایی است. هنگامی که در موتور Unreal قرار گرفتید ، می توانید عملکرد پیشرفته ای به پروژه خود اضافه کنید ، به عنوان مثال با استفاده از Variant Manager به گزینه های طراحی سفارشی و سفارشی را ارائه دهید.

 

دسترسی فوق العاده سریع به Cloud

با دسترسی زودهنگام به سرویس جدید ارائه دهنده Twinmotion Presenter ، پروژه های خود را با هر ذینفع در هر جای دنیا به اشتراک بگذارید. فقط با یک رایانه دسکتاپ Windows یا macOS و یک مرورگر وب ، کاربران می توانند یک فایل Presenter را که در GPU پیشرفته در فضای ابری اجرا می شود مشاهده و با آنها ارتباط برقرار کنند – این سرویس را برای به اشتراک گذاشتن کار برای بررسی با مشتری در مکان های از راه دور ایده آل می کند ، یا با همکاران در شرایط فعلی کار از خانه.

دانلود Twinmotionدانلود Twinmotionدانلود Twinmotionدانلود Twinmotionدانلود Twinmotionدانلود Twinmotionدانلود Twinmotionدانلود Twinmotionدانلود Twinmotionدانلود Twinmotionدانلود Twinmotionدانلود Twinmotionدانلود Twinmotionدانلود Twinmotionدانلود Twinmotionدانلود Twinmotionدانلود Twinmotionدانلود Twinmotionدانلود Twinmotionدانلود Twinmotionدانلود Twinmotionدانلود Twinmotionدانلود Twinmotionدانلود Twinmotionدانلود Twinmotionدانلود Twinmotionدانلود Twinmotionدانلود Twinmotionدانلود Twinmotionدانلود Twinmotion

Megascans در کتابخانه Twinmotion

ما برای جستجوی آسان و دسترسی مستقیم به پروژه های Twinmotion شما ، مجموعه های دارایی سه بعدی Quixel Megascans و Surface را در کتابخانه دارایی Twinmotion ادغام کرده ایم. دارایی های سه بعدی شامل هزاران شی باکیفیت است که می توانید برای پر کردن صحنه خود در دسته هایی مانند ساختمان ، غذا ، صنایع و طبیعت استفاده کنید ، در حالی که Surfaces مجموعه گسترده ای از مواد با کیفیت بالا را پوشش می دهد ، از پوست گرفته تا آجر و از سنگ مرمر به فلز دارایی ها تا زمان بارگیری در فضای ابری برای استفاده ذخیره می شوند و این امر باعث کاهش نیاز به ذخیره سازی محلی می شود.

دانلود تویین موشن 2021دانلود تویین موشن 2021دانلود تویین موشن 2021دانلود تویین موشن 2021دانلود تویین موشن 2021دانلود تویین موشن 2021دانلود تویین موشن 2021دانلود تویین موشن 2021

دانلود تویین موشن 2021دانلود تویین موشن 2021دانلود تویین موشن 2021دانلود تویین موشن 2021دانلود تویین موشن 2021دانلود تویین موشن 2021دانلود تویین موشن 2021دانلود تویین موشن 2021

 

سایر ویژگی های جدید

لینک مستقیم Datasmith

ما در حال اضافه کردن قابلیت Datasmith Direct Link هستیم که برای پشتیبانی از ارتباطات بین چندین منبع و چند مقصد به طور همزمان در حال توسعه است. در این نسخه ، پشتیبانی از Revit اضافه شده است ، شما را قادر می سازد چندین پرونده Revit را که نمایانگر مراحل یا جنبه های مختلف پروژه هستند – مانند طرح های منظره ، بافت شهری ، نماها و فضای داخلی – با به روزرسانی های لینک مستقیم جمع کنید. در نسخه های آینده ، شما می توانید فایل ها را از منابع مختلف مانند Revit و Rhino جمع آوری کنید ، در حالی که قابلیت لینک مستقیم با هر یک را حفظ می کنید.

 

داروهای جدید درختان ، انسان ها و مبلمان ورزشی

ما 140 دارایی جدید به کتابخانه دارایی Twinmotion اضافه کرده ایم ، از جمله 20 درخت جدید ژاپنی و آمریکایی ، 60 دارایی مبلمان برای پرورش سالن های ورزشی و مناطق تمرینی خیابانی و 60 انسان جدید آماده ، گزینه های شما را برای به راحتی متنی سازی پروژه های خود گسترش می دهیم و اضافه می کنیم زندگی برای آنها.

 

پیشرفت های روشنایی

ما تعدادی از تغییرات داخلی کوچک را در پیش فرض و حداقل / حداکثر شدت ویژگی های مختلف نورپردازی ایجاد کرده ایم ، از جمله خورشید ، ماه ، چراغ های مصنوعی ، ذرات ، نئون های خودرو ، چراغ های خیابان و مواد گسیل کننده. ما همچنین تنظیمات نوردهی خودکار و تنظیمات بلوم را تنظیم کرده و انتقال روان تری از روز و شب انجام داده ایم.

 

سبک های غیر واقعی ارائه

به سرعت و به راحتی بین سبک های مختلف ارائه غیر واقعی – خط پنهان ، خط پنهان سایه دار ، مدل چوب ، مدل فلزی ، مدل سفید (رنده رسی) و مواد پیش فرض – جابجا شوید تا بتوانید روی جنبه های خاصی از طراحی مانند نور یا فرم تمرکز کنید. ، یا برای نشان دادن یک سبک دستی ترسیم شده فنی تر. منوی جدید هم در حالت تمام صفحه و هم در ارائه دهنده در دسترس است.

 

مرحله بندی در ارائه دهنده

اکنون امکان افزودن مرحله به مرحله در پرونده های ارائه دهنده وجود دارد که به شما امکان می دهد مراحل مختلف برنامه ساخت پروژه خود را از راه دور به صورت متوالی ارائه دهید. مرحله بندی را می توان از هر موقعیت دوربین بازی کرد.
 
Twinmotion 2021.1 امکانات جدید قدرتمندی را برای ایجاد ، توسعه و ارائه تجسم شما فراهم می کند ، جایگاه خود را به عنوان یک جز essential اساسی از کل خط لوله Archviz از اولین مفهوم تا تجربه فوتورالیستی پیشرفته تقویت می کند و به عنوان یک عضو کاملاً متصل به اکوسیستم Epic Games است. علاوه بر این ، با این نسخه ، ما تلاش های خود را برای افزایش ویژگی های موجود و گردش کار در پاسخ به بازخورد مشتری ادامه می دهیم.
 

Key new features

Bridge to Unreal Engine

Take your visualizations to the next level, with a new plugin for Unreal Engine that enables you to import Twinmotion projects into the Unreal Editor. With this extended pipeline, an architect can communicate preliminary concept ideas—such as visually indicating the type of materials, lighting, context, and other project elements—in Twinmotion, and then pass the project on to a visualization specialist for further refinement in Unreal Engine, including accurate lighting and material scenarios, higher-quality visualization outputs, animations, and other advanced behaviors. 

The same project rendered in Twinmotion (left) and imported into Unreal Engine (right) complete with assets, materials, layer hierarchy, and lighting.Once in Unreal Engine, you can add advanced functionality to your project, for example using the Variant Manager to present bespoke and customized design options.

Presenter Cloud Early Access 

Share your projects with any stakeholder anywhere in the world, with Early Access to the new Twinmotion Presenter Cloud service. With just a basic Windows or macOS desktop computer and a web browser, users can view and interact with a Presenter file running on a high-end GPU in the cloud—making the service ideal for sharing work for review with clients in remote locations, or with colleagues during the current work-from-home climate. 

Note: This feature is being rolled out progressively, and is currently exclusively available to full commercial licensees; we anticipate making it available to all users in the future.

 

Megascans in Twinmotion library

We’ve integrated the Quixel Megascans 3D Assets and Surface categories into the Twinmotion asset library for easy browsing and access directly within your Twinmotion projects. 3D Assets include thousands of high-quality objects you can use to populate your scene in categories like buildings, food, industrial, and nature, while the Surfaces offer a vast collection of high-fidelity materials covering everything from bark to bricks, and from marble to metal. Assets are stored on the cloud until downloaded for use, reducing local storage requirements. 

 

Other new features

Datasmith Direct Link

We’re adding support for Datasmith Direct Link functionality, which is being developed to support connections between multiple sources and multiple destinations simultaneously. In this release, support has been added for Revit, enabling you to aggregate multiple Revit files representing different stages or aspects of the project—such as landscape plans, urban context, facades, and interiors—with Direct Link updates; in future releases, you will able to aggregate files from different sources, such as Revit and Rhino, while maintaining Direct Link functionality with each. 

New trees, humans, and workout furniture assets

We’ve added 140 new assets to the Twinmotion asset library, including 20 new Japanese and American trees, 60 furniture assets for populating gyms and street workout areas, and 60 new ready-posed humans, extending your options for easily contextualizing your projects and adding life to them.

 •  

Lighting enhancements

We’ve made a number of small internal changes to the default and minimum/maximum intensity of various lighting features, including Sun, Moon, Artificial lights, Particles, Vehicle neons, Street lights, and Emissive materials. We’ve also adjusted the Auto-exposure and Bloom settings, and made a smoother transition between day and night.

Nonrealistic rendering styles

Quickly and easily switch between different nonrealistic rendering styles—hidden line, hidden line shaded, wood model, metal model, white model (clay render), and default material—in order to focus on particular aspects on the design, such as lighting or form, or to represent a more technical hand-drawn style. The new menu is available both in full-screen mode and in Presenter.

Phasing in Presenter

It’s now possible to include phasing in Presenter files, enabling you to remotely present different stages of your project’s construction schedule sequentially. Phasing can be played from any camera position.

 

Tint on vegetation

We’ve added the ability to change the overall tint of both the trunk and the leaves of vegetation, making it easier to maintain visual consistency with other elements of the scene.

 

UI/UX improvements

We’ve added a number of UI/UX enhancements to help new users get up to speed even faster, including a new Header Panel that integrates navigation help and a button for direct export of the current project to Presenter Cloud.

 

Performance enhancements

We’ve changed the underlying data structure for geometry, improving overall performance and stability.

To see all the new features and enhancements, check the release notes.

 

Pricing and availability

Twinmotion 2021.1 is currently available at a 25% discount price of $370 USD (regional pricing may vary) for a perpetual license—offer ends April 1, 2021. This introductory price includes all subsequent upgrade releases until the end of December 2021. There’s also a free trial option for those wishing to evaluate the new features before purchasing, and a free educational version for students and teachers.

دیدگاهتان را بنویسید

جستجو در سایت

درحال بارگذاری ...
error: تمامی حقوق مادی و معنوی این محتوا متعلق به رویای آکادمی مهرازی و نماینده آن هوش معماری می باشد. در صورت تمایل به اشتراک گذاشتن این محتوا لطفا فقط لینک صفحه را به اشتراک بگذارید.