درباره رام

 رونمایی از برترین سایت و اپلیکیشن آموزشی و پژوهشی و خدماتی معماری کشور با امکاناتی متنوع جهت بالابردن سطح علمی و پژوهشی معماران امروز و آینده.

  رویای آکادمی مهرازی ملقب به رام اولین آکادمی تخصصی مهندسی در فضا مجازی است که با هدف اعتلای فرهنگ آموزش مجازی بنا شده و سعی در آموزش و پرورش درست دانشجویان و مهندسین دارد.

  آکادمی تخصصی رام با ایجاد محیطی امن و سالم مطابق جدید ترین متد های برنامه نویسی روز دنیا سعی در ایجاد فضایی جهت استفاده و دسترسی کاربران به اطلاعات بروز معماری اعم از آموزش های ویژه نرم افزاری/ اخبار روز معماری ایران و جهان/ مستند و … را دارا می باشد.

  همچنین این موسسه با پیروی از اهداف و اندیشه های بزرگ تصمیم دارد انقلاب جدیدی در عرصه هنر و معماری با رشد فرهنگ آموزش مجازی(آموزش در هر مکان و زمان با ساده ترین روش های ممکن) ایجاد کند..که در دوره اولیه شروع به کار خود در اهدافش موفق بوده است.

  آغاز فعالیت رسمی سایت بزرگ رویای آکادمی مهرازی مارا در رسیدن به این هدف بزرگ (خدمت به مردم و آموزش کشور) یاری نمود. امید است که با تحقق این هدف بزرگ و موفقیت های بیشتر موجب کسب رضایت شما کاربران عزیز شویم.

مدیریت رام

مهندس رامتین چرغنده

جهت مشاهده رزومه بر روی اینجا کلیک کنید.

جستجو در سایت

درحال بارگذاری ...
error: تمامی حقوق مادی و معنوی این محتوا متعلق به رویای آکادمی مهرازی و نماینده آن هوش معماری می باشد. در صورت تمایل به اشتراک گذاشتن این محتوا لطفا فقط لینک صفحه را به اشتراک بگذارید.